top of page
Search

Noam Heinz Lowenstein | נועם היינץ לווינשטיין

Singer Baritone | זמר

נועם בוגר התיכון לאומנויות תלמה ילין, ומתחיל השנה את דרכו כחבר במיתר אופרה סטודיו באופרה הישראלית. במקביל מסיים את לימודיו לתואר ראשון בבית הספר למוסיקה ע"ש בוכמן מהטה באוניברסיטת תל אביב, שם למד בנחיית המורה אפרת בן נון.


בעונה ה2019-2020 נועם ביצע את התפקידים של פפגנו, הדובר וחייל באופרה "חליל הקסם" של מוצארט, את האח קטן ב"גבר מת מהלך" ואיש כרתאני באופרה "אידומנאו" על במת האופרה הישראלית, ובנוסף את סאבו באופרטה של אופנבאך "האלמנה הקלאסית" יחד עם התזמורת הקאמרית של רמת גן. ההרפרטואר האופראי של נועם כולל את תפקיד מזטו באופרה "דון גיובאני" של מוצארט, בוב מתוך "הבתולה הזקנה והגנב" של מנוטי, מגוון תפקידים באופרטה "קנדיד" של לאונרד ברנשטיין שבוצע יחד עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית בניצוחה של מרין אסלופ, בינהם הקפיטן והשודד, את גספרו באופרטה "ריטה" של דוניצטי שבוצע עם התזמורת הקאמרית של רמת גן. בעונה 2017-2018 נועם ביצע את התפקידים של נזיר ראשון ושני בבכורה העולמית של "אלברט" של משה זורמן, המלך באופרה "סינדרלה" של מאסנה ואנטוניו באופרה "נישואי פיגרו" של מוצארט. בעונת 2016-2017 הופיע בתפקידם של הכסא הנוח ב"הנער והקסמים" של ראבל וכאניאס מהאופרה "דידו ואניאס" של פרסל.


הרפרטואר האורוטורי של נועם כולל את הרקוויאם של מוצארט, רקוויאם של פורה, רקוויאם של היידן, רקוויאם של אהרון חרל"פ, מיסה של שוברט בסול מזור, רקוויאם של אהרון חרל"פ, דיקסיט דומינוס של הנדל ומיסה קריוזה של רמירז. נועם הופיע עם היצירות הללו עם תזמורת המובילות בארץ ביניהן התזמורת הקאמרית הישראלית, אנסמבל סולני תל אביב, תזמורת הקאמרית רמת גן, תזמורת נתניה הקאמרית הקיבוצית ועוד.

בין יתר הישגיו זכה נועם בשנת 2019 במקום הראשון בתחרות הווקאלית של בית הספר למוסיקה ע"ש בוכמן מהטה, במלגות מקרן התרבות אמריקה-ישראל (2016-2020), מלגה מטעם קרן רונן (2016-2020), מלגת הצטיינות מאוניברסיטת תל אביב (2017-2018) במלגה מקרן דר אלי ואסתר (2016) ומ2016 - 2019 שירת בצה"ל כמוסיקאי מצטיין. הוא השתתף בסדנאות בין לאומיות כגון IVAI, IMVAJ, Music Fest Perugia.

הוא זכה להשתתף בכיתות אומן עם מוסיקאים בינלאומיים כגון תומאס קווסטוף, תומאס האמפסון, דן אטינגר, חן רייס, גניפר לארמור ועוד.

לצד לימודיו האקדמים, נועם שירת בצה"ל כמוסיקאי מצטיין.
Noam Heinz Lowenstein, Baritone, is currently beginning his first year as an ensemble member at the Meitar Opera Studio program at the Israel Opera. He is also finishing his bachelors in music at Tel Aviv University’s Buchmann Mehta School of Music, where he studied under Efrat Ben Nun.

In the 2019-2020 season, Noam performed the role of Papageno, Sprecher, and Geharnischter man in Mozarts “Die Zauberflöte” with the Buchmann Mehta Opera ensemble,Younger Brother in “Dead Man Walking” and Crete man in “Idomeneo” with the Israel Opera and Sabo in Offenbach's operetta “Die Klassische Witwe” with the Ramat Gan Cameri Orchestra. In the 2018-2019 season, Noam performed the roles of Masetto from Mozart's“Don Giovanni”, Bob from Menotti's "The Old Maid and the Thief", a number of roles from Leonard Bernstein's "Candide" with the Israel Philharmonic Orchestra conducted by Marin Alsop, among them the Captain and the Rogue, and Gasparo in Donizetti's "Rita" with the Ramat Gan Cameri Orchestra. In the 2017-2018 season Noam performed the roles of first and second monk in the world premier of “Albert” by Moshe Zorman , Le Roi in “Cendrillon” by Massenet and Antonio in Mozarts "Le Nozze Di Figaro". in the 2016-2017 season Noam performed the roles of Le Fauteuil in “L'enfant et les sortilèges” by Ravel and Aeneas in “Dido and Aeneas” by Henry Purcell.

Noam’s concert performances have included Mozart’s “Requiem”, Faure’s “Requiem”, Schubert’s “Mass in G Major”, Haydn’s “Requiem”, Ramirez “Misa Criolla”, Aharon Harap’s “Requiem”, and Handel’s “Dixit Dominus” with Orchestras including Tel Aviv Soloists, Israel Chamber Orchestra and the Israel Philharmonic Orchestra.

His awards include first prize in the Buchmann Mehta Vocal competition, a full scholarship from the Israel America Cultural Foundation(2016-2020), the Ronen Foundation(2016-2020), an excellence scholarship from the Tel Aviv University (2017-2019) and the Dr. Elie and Esther Foundation award for music citizenship(2016). Noam has participated in international young artists programs such as the IVAI, IMVAJ, and Music Fest Perugia.

Noam has had masterclasses with Thomas Hampson, Thomas Quasthoff, Dan Ettinger, Chen Reiss, Jennifer Larmore, and more.

Alongside his University studies, Noam served for three years in the Israel Defense Forces as an “Outstanding Musician”, this prestigious status having only been offered to a male singer three times since 2012.

הקשר עם "קרן רונן" | "My relationship to "Keren RonenLinks | קישורים


Instagram


Comments


bottom of page